Цей рецепт — справжня знахідка для тих, хто не хоче "гратися" у складніші рецепти і готовий чекати на готовий продукт не більше 1 доби. За рахунок використання фаршу результат буде набагато більш стабільним та прогнозовано смачним! Рекомендовано для приготування курячий фарш, змелений на дрібну решітку. Але експериментувати можна з будь-яким. 

До 1 кг прохолодного (старайтеся тримати температуру не вище 5-6 градусів по Цельсію) змеленого фаршу додайте 22-23 грами суміші для соління м'яса "Вінницький М'ясник". І гарно перемішайте фарш. Залиште змішану з сіллю масу в холодильнику на декілька годин (3-4 години). 

Після цього сформуйте форму для сушіння. Якщо у вас є кондитерський шприц, можете сформувати "ковбаски", якщо немає шприца, то змоченими руками сформуйте кульки як невелички тефтелі. 

Оскільки сушіння має на меті прибрати вологу з м'яса, то зробить і "ковбаски" і "тефтелі" пласкими. Це можна зробити руками або вологою ложкою. На фото нижче ви побачите результат моєї сушки — прямокутні шматки сушеної курки — робота кондитерського шприца, а круглі — ті самі тефтелі.

Сушити отриману масу можна в духовці або сушарці при температурі 55-60 градусів декілька годин до бажаної сухості готового продукту. На фото результат сушарки за 4-5 годин. Це не в чіпсу, тому хто любить сухіше, просто сушити довже.

Сушити можна на решітці в духовці або на деці (але при цьому часто перевертати). Поставте також в духовці режим "обдуву" або привідкрийте дверку для виходу вологого повітря (щоб не накопичувався конденсат). 

Чудовий результат, який вас порадує!

Якщо ж ви бажаєте не пластинки, а палички, тоді варто придбати металевий кондитерський шприц з металевими насадками. Ось такого типу, як на картинці нижче. Наприклад, ось варіант шприца, який використовую я сам.