Маленький крафтовий проект сумішей для соління м'яса "Вінницький М'ясник" ніколи не був прибутковим. По різним причинам: була можливість його дотувати, не було бажання масштабуватися, високі стандарти якості виготовлення сумішей. Саме статус дотаційного став причиною закриття проекту весною 2022 року, оскільки кошти дотації були направлені на інші потреби, в тому числі на донати для підтримки Збройних сил України. 

Взимку 2022 року проект почав оживати і знайшов нову грань свого розвитку — підтримка самої культури домашнього соління м'яса на фоні економічної кризи та підтримка тих, хто готує тактичну їжу для представників та представниць Збройних сил України (в першу чергу, сушеного м'яса). 

За рахунок того, що головним (і єдиним) працівником виробництва та крамнички є його власник, дотаційна частина мінімальна, а за рахунок продажу сумішей з'являється більше можливостей для благодійності. 

Благодійна місія Вінницького М'ясника складається у безкоштовній передачі суміші для соління м'яса волонтерам або родичам представників чи представниць ЗСУ. Або за мої власні кошти, або за рахунок донатів благодійників. Умовно, кожні 150 гривень донатів означають передачу на благодійні потреби 350 грамів суміші. В коробках з сумішшю я вкладаю листи подяки адресатам. 

Щомісяця близько 20-25% від всього об'єму виготовленої суміші відправляється в різні куточки України, де готується та відправляється на передову в'ялене або сушене м'ясо.

У 2023 році на благодійні потреби волонтерському корпусу було роздано більше тонни суміші "Вінницький Мʼясник" (орієнтовно 400 пачок по 2,5 кг), ще тонна (10 тисяч пачок) була роздана безкоштовно всім бажаючим спробувати домашнє соління вдома по акції "Великий Засол". 

Із повагою до вас та м'яса, Вінницький М'ясник.