Для збереження маленької крафтової компанії в умовах війни прийнято рішення про деякі компромісні кроки в умовах доставки та оплати суміші при замовленні.

Оплата

Суміш відправляється за умови її повної оплати. Оплатити суміш можна на рахунок ФОП:
 

Одержувач: ФОП Чорнобай Микола Вікторович,

ЄДРПОУ: 3229720133,

Рахунок IBAN: UA623052990000026004036101091,

Мій банк: АТ КБ “ПРИВАТБАНК”АБО через сервіс оплати LiqPay, який я підключу до сайту. Це потрібно для того, щоб не витрачати зайвий час на подвійний контакт з сервісом доставки та з клієнтом, моніторинг оплат і тд і тп. Нагадую, що в умовах війни проект працює як неприбуткова організація, яка усі вільні грошові кошти конвертує у суміш для підтримки представників та представниць Збройних сил України. Дякую вам за розуміння!

 

Доставка

 

Доставка суміші здійснюється сервісами Нова Пошта (пріоритет) та Укрпошта. Різниця у вартості (НП дорожче, хоча зручніше) та термінах доставки (НП немає проблем зі світлом в той час, як відділення Укрпошти не працює під час вимкнення світла. Термін доставки довше на 2-3 дні).

При правильному оформленні замовлення відправки здійснюються автоматично. Максимально не люблю турбувати людей, тому якщо всі дані для відправки вказані вірно та замовлення оплачено, воно буде відправлено без зайвих підтверджень. 

Увага! В проекті "Вінницький М'ясник" працює лише одна людина, сам проект працює на волонтерсько-дотаційних засадах, тому для оптимізації процесу штатні відправки замовлень здійснюються по суботах (але я старюся раніше). Дуже дякую вам за розуміння!)