ОПЛАТА ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ ПО ПОНЕДІЛКАМ, СЕРЕДАМ ТА ПʼЯТНИЦЯМ при фіксації оплачених замовлень о 9 ранку у день відправки. 

Для збереження маленької крафтової компанії в умовах війни прийнято рішення про деякі компромісні кроки в умовах доставки та оплати суміші при замовленні.

Оплата

Суміш відправляється за умови її повної оплати. Оплатити суміш можна винятково на розрахунковий рахунок ФОП:
 

Одержувач: ФОП Дрозда Тетяна Вікторівна, 
ЄРДПУ 3471305005,
IBAN:UA463052990000026001026113779

АТ "ПРИВАТБАНК"

Призначення платежу: Оплата замовлення №ХХХХ (де номер ХХХХ - це унікальний номер вашого замовлення)


Нагадую, що в умовах війни проект працює також як волонтерська організація, яка усі вільні грошові кошти конвертує у суміш для підтримки представників та представниць Збройних сил України, що передається безкоштовно волонтерському корпусу. Дякую вам за розуміння!

 

Доставка

Доставка суміші здійснюється сервісами Нова Пошта (пріоритет) та Укрпошта. Різниця у вартості (НП дорожче, хоча зручніше) та термінах доставки (НП немає проблем зі світлом в той час, як відділення Укрпошти не працює під час вимкнення світла. Термін доставки довше на 2-3 дні).

При правильному оформленні замовлення відправки здійснюються автоматично. Максимально не люблю турбувати людей, тому якщо всі дані для відправки вказані вірно та замовлення оплачено, воно буде відправлено без зайвих підтверджень. 

Увага! В проекті "Вінницький М'ясник" працює лише дві людини, сам проект працює на волонтерсько-дотаційних засадах, тому для оптимізації процесу штатні відправки замовлень здійснюються по понеділках, середах та п'ятницях, але трапляється всяке) . Дуже дякую вам за розуміння!)